Tel.:        +370 624 93227
El-paštas info@pconline.lt
Apie mus


UAB „PC-online“ - tai jaunų ir ambicingų žmonių grupė, įkūrusi savo įmonę tam, kad savo žinias ir patirtį galėtų optimaliai pritaikyti spręsdami įmonėms ir pavieniams klientams iškilusias kompiuterinės technikos problemas. Kvalifikuoti IT technikos specialistai greitai ir kokybiškai atlieka kompiuterinės technikos tvarkymo darbus, konsultuoja įvairiais kompiuterinės technikos klausimais, jeigu reikia, suteikia pagalbą ne tik biure ar kliento namuose, bet ir telefonu.

     Mes įsipareigojame atlikti visą Jūsų kompiuterinio ūkio priežiūrą, padėsime renkantis programas Jūsų kompiuteriui, konsultuosime naujos modernios technikos įsigijimo už optimalią kainą bei suderinamumo klausimais. Dirbame greitai, atsakingai ir profesionaliai, suteikdami maksimaliai kvalifikuotą ir nebrangią pagalbą Jūsų kompiuterinei technikai.


Savo darbams suteikiame garantijas - darbo kokybės įrodymą.


Mūsų vizija - tapti ilgalaikiais ir patikimais IT partneriais, įgyvendinant kokybiškus, individualiai Jums skirtus IT sprendimus.

Mūsų sprendimai
Mūsų ilgametė patirtis IT rinkoje ir darbuotojų kvalifikacija leidžia pasiūlyti įvairius ir dinamiškus IT sprendimus, o bendradarbiavimas su įvairių sektorių kompanijomis garantuoja kokybę ir naudą.

Prieš pateikdami pasiūlymą atkreipiame dėmesį į klianto poreikius, verslo specifiką ir siūlome bei diegiame tik tai, kas užtikrintų klientams grįžtamąją vertę.

Mūsų klientai
Mūsų klientai - įvairaus profilio Lietuvos įmonės, daugiausia smulkus ir vidutinis verslas: advokatų kontoros, gamintojai, tarptautinės farmacijos ar reklamos agentūros, investicinės grupės, didieji Lietuvos mažmenininkai, bei privatūs asmenys.

Mūsų komanda
Esame patyrusi, veržli ir ambicinga komanda, žengianti kartu su naujausiomis technologijomis. Mūsų darbuotojai aukštos kvalifikacijos specialistai. Mes niekad nesustojame: nuolat tobulėjame, mokomės bei vieningai siekiame užsibrėžtų tikslų.

Dirbame taip, kad ne Jūs, o Jums dirbtų IT technologijos!