Tel.:        +370 624 93227
El-paštas info@pconline.lt

Kompiuterių komplektavimas, surinkimasNusipirkus naują kompiuterį skundai prasideda tada, kai naujasis kompiuteris netenkina Jūsų lūkesčių
. Jūs tikėjotės, kad nauju kompiuteriu eis pažaisti visus žaidimus, bet jis kažkodėl žaidžiant žaidimus stringa. Kodėl taip atsitinka? Daugelis pirkdami kompiuterį žiūri į skaičius kuriuos pateikia kompiuterių pardavėjas. Tie skaičiai būna dažniausiai tokie: 8 GB arba 16 GB RAM, 2 GB vaizdo plokštė, 1 TB kietasis diskas. Ir dar kaip taisyklė pardavėjas tokiam kompiuteriui taiko kažkokią nuolaidą. Pirkėjui to ir pakanka, kad nusipirkti kaip jam atrodo galingą, ir nebrangų kompiuterį.  Labai nesiplėsim  šia tema, tik pasakysim, kad tie GB tikrai nepasako apie kompiuterio technines galimybes. Pateikimas neva tai didelių skaičių yra paprasčiausias marketingas. Jei norite tikrai kokybiško, ir stabiliai veikiančio kompiuterio kreipkitės, PC-online kolektyvas pasiruošęs Jums padėti.

Dėmesio! Norite nusipirkti nešiojamą, ar stacionarų kompiuterį, bet nežinote į ką reikia atkreipti dėmesį? Susisiekite su mumis, ir mes patarsime, bei padėsime Jums įsigyti naują kompiuterį. Taip pat mes pardavinėjame stalinius kompiuterius pagal individualų kliento pageidavimą. Norite daugiau apie tai sužinoti? Susisiekite su mumis.