Tel.:        +370 624 93227
El-paštas info@pconline.lt

Windows perrašymas

įrašymas / diegimas / instaliavimas


Dažnu kompiuterių remonto atveju atliekamas

Windows perrašymas

Dėl šios paslaugos reiktų kreiptis į kompiuterių meistrą ir pasikonsultuoti kokias programas naudojat ir ar reikia perrašyti Windows, ar verta ieškoti Windows klaidų ir spręsti su tuo susijusias problemas.

Programinėje įrangoje dažnai pasitaiko unikalių klaidų. Klaidos priežasties ieškojimas dažnai užtrunka žymiai ilgiau nei

Windows instaliavimas, diegimas

, dėl šios priežasties pasiūlomas

Windows perrašymo

variantas, nes taip taupomas laikas ir pinigai. Bet kaip ir visur ne visada viskas yra pagal instrukciją. Pasitaiko atvejų jog tame kompiuteryje sudiegtos unikalios, specializuotos, sudėtingos programos ir jų perdiegimas yra labai sudėtingas, arba  net sunkiai įmanomas, tada

operacinės sistemos perrašymas

nėra pats geriausias sprendimas.

“Šviežias”

Windows įrašymas


Windows perrašymas

visada paspartina kompiuterio darbą, nes Windows nebūna užsiteršę nereikalingais duomenimis ar failais. Senuose kompiuteriuose kur plinta (angl. bad sectors) prieš perrašant suformatuojamas kietasis diskas ir sugedę kietojo disko sektoriai yra izoliuojami nuo naudojamų sektorių, dėl šio izoliavimo jie nėra naudojami ir taip pašalinama daugelis programinės įrangos klaidų. Po perrašymo sudiegiamos naujausios tvarkyklės kurios paspartina viso kompiuterio ir jo įrenginių darbą, mažina programinės įrangos klaidų skaičių, dėl to pagerėja darbo kokybė. Sudiegus tvarkykles įrašomos naujausios programinės įrangos versijos su visais atnaujinimais, dėl šių priežasčių mažėja tikimybė neatsidaryti failų dėl programų versijų skirtumo.

Svarbu žinoti:

Perrašant operacinę sistemą

prarandami duomenis dėl to prieš perrašant reiktų juos išsisaugoti kitame įrenginyje, diske ar skirsnyje. Jei nežinote kaip tai padaryti, būtinai įspėkite kompiuterių meistra, kad išsaugotų jums svarbius duomenis.

Windows diegimas (instaliavimas)

- pati dažniausia užsakoma programinės įrangos tvarkymo / remonto paslauga. Windows diegimas trunka nuo valandos iki paros, priklausomai nuo kompiuterio parametrų ir pasirinktų programų.

Windows gedimus pašaliname

per 1-2 darbo dienas nuo kompiuterio pristatymo į taisyklą.

Diegiame:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 Windows 10, Linux operacines, atsisvelgiant į kompiuterio parametrus, turima windows versija, specifines programas.

Nežinote, kokias programas Jums reikia įsidiegti, kad galėtumėte pilnavertiškai naudotis kompiuterių - nesijaudinkite! Pasirinkus Windows diegimą su pilnu paruošimu įdiegsime Jums antivirusinę programą, Office paketą, filmų peržiūros ir muzikos klausymo programas, interneto naršykles ir kitas būtinas naudojimui programas.

Tvarkyklių diegimas
(drivers installation) reikalingas tam, kad Jūsų kompiuterio įrenginiai (garso korta, vaizdo plokštė, procesorius ir kt.) tvarkingai veiktų ir atliktų savo funkciją. Diegiant naują Windows kopiją tvarkyklės įdiegiamos nemokamai. Paprastai, procedūra trunka nuo 10 min. iki kelių valandų.

Diegiame ir išorinių įrenginių tvarkykles (spausdintuvas, skeneris ir pan.). Būtina turėti omenyje, kad išorinių įrenginių diegimui būtina pristatyti juos į taisyklą, kad galėtume pajungti prie kopiuterio. Nepajungus įrenginio prie kompiuterio jo įdiegti nesigaus.

Yra galimybė meistra išsikviesti į namus,

kompiuterių meistras

atvyks jums patogiu laiku.

Jei kyla daugiau klausimų dėl

Windows įrašymo ar

kitokio

kompiuterių remonto

kreiptis į mus, mielai pagelbėsime visais iškilusiais klausimais.